Архів за Листопад 2019


ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Колегії Головної ради ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури»

12 листопада  2019 р.

о 16-00 год.

  1. Щодо принципових архітектурних рішень проекту реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення – будинку контори єврейського кладовища по вул.Мельникова, 44.

Доповідає: член Колегії Товариства Юрченко Сергій Борисович.

  1. Щодо стану збереження пам’яток культурної спадщини Національного історико – етнографічного заповідника «Переяслав».

Доповідає: Голова ГО «Громадська рада Переяслава» Кабанець Валерій Григорович.

  1. Щодо необхідності створення каталогу пам’яток архітектури Київської області.

Доповідає: член Колегії Товариства Биков Іван Юрійович.

  1. Різне

 

Голова Товариства,

кандидат історичних наук, Заслужений працівник культури України

М.І. Бур’янова                                                                     

Відповідальний секретар ГО «УТОПІК», кандидат історичних наук

А.О. Горькова

 


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Всеукраїнський конкурс  творчих робіт

«Збережемо  спадщину – збережемо Україну» 

В цьому році Українське товариство охорони пам’яток історії та культури (далі – УТОПІК) разом із Українським державним інститутом культурної спадщини (далі – УДІКС) проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Збережемо  спадщину – збережемо Україну».

Мета Конкурсу – зацікавити дітей пам’ятками культурної спадщини, заохотити їх до вивчення історії, походження пам’яток.

Конкурс проводиться з 15 листопада 2019 року по 19 грудня 2019 року за наступними номінаціями:

– Малюнок пам’ятки (розмір не менше А-4);

– Художня вишивка, яка відображає пам’ятку;

– Скульптура малих форм з глини, соломи, вербового прута, текстилю, дерева (висота та ширина не більше 50 см)

              На  Конкурс приймаються роботи, виконані тільки особисто учасником. Один учасник має право заявити до участі не більше 2-х  робіт.

      Особи, які бажають взяти участь в Конкурсі, надсилають Заявку (форма додається), фото пам’ятки та своїх творчих робіт (об’ємні роботи – в декількох ракурсах, площинні – в одному ракурсі) на електронну адресу ukrtopik1966@gmail.com  до 21 листопада 2019 р.

      Члени Оргкомітету відбирають роботи за представленими матеріалами для участі в Конкурсі. Автори робіт сповіщаються про результати відбору по електронній пошті, з якої надійшли роботи в електронному вигляді, не пізніше 26 листопада 2019 року.

   До 12 грудня 2019 року учасники, які отримали повідомлення, надсилають оригінали творчих робіт Новою Поштою на відділення № 31 або особисто привозять  на адресу: 01015, Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 19, ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури». Отримувач і консультант – Мазур Людмила Олександрівна, моб.тел. 067-269-65-03; 066-006-70-84.

Творча робота супроводжується етикеткою, що містить наступну інформацію: назва пам’ятки, розміри, техніка виконання, номінація; прізвище, ім’я та вік (дата народження автора); назва школи, району,  області; прізвище ім’я, по-батькові та посада  керівника роботи (вчитель, викладач, майстер і т.ін.) Етикетка надійно прикріплюється до лицьової сторони роботи. (Форма додається).

        З 12 по 19 грудня 2019 р. оформлюється  виставка відібраних та представлених творчих робіт у виставковій залі Галереї «Печерська» ГО «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» за адресою: 01015, Україна, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 19.

Підведення підсумків Конкурсу,  відкриття виставки представлених робіт та нагородження учасників Дипломами,  а вчителів, які допомагали у підготовці робіт,  Подяками, відбудуться у День Святого Миколая, 19 грудня 2019р. о 12-00 за адресою: м. Київ, вул..Лаврська,9, корпус 19.

     На офіційному сайті організаторів Конкурсу (Українського державного інституту культурної спадщини: https://www.spadshina.org.ua/ та Українського товариства охорони пам’яток історії та культури: http://pamjatky.org.ua/?page_id=420) розміщуються списки учасників Конкурсу, фото кращих творчих робіт лауреатів та переможців фіналу Конкурсу з відповідними коментарями про авторів.

   Всі права на роботи, надіслані на Конкурс, переходять до організаторів Конкурсу. Роботи не підлягають поверненню авторам.  Роботи можуть бути використані в редакціях журналів для виготовлення друкованих матеріалів та тиражування, висвітлені на сайті УДІКС та УТОПІК, при організації конференцій, семінарів, нарад, презентацій, виставок для реалізації на благодійних аукціонах, транслюванні на телебаченні, а також для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.

Витрати, пов’язані з виконанням та надсиланням робіт, з отриманням дипломів та подяк, з проїздом на відкриття виставки здійснюються за кошт учасників або меценатів.

P.S. у всіх матеріалах, що направляються, обов’язково вказувати назву області.

Додаток:

1. Положення про Всеукраїнський конкурс творчих робіт.Етикетка

2.Форма Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Збережемо спадщину – збережемо Україну» на 1 стор

3.Форма етикетки на 1 стор.

4. Інформаційний лист конкурс.

Голова Товариства,

кандидат історичних наук,                                                 

Заслужений працівник культури України                                       М.І.Бур’янова