Список учасників Всеукраїнського огляду творчих робіт дітей та юнацтва «Забуті пам’ятки історії та культури України», чиї роботи пройшли три етапи Огляду і були представлені на підсумковій виставці 19.12.2016р.


img_87811. Аблямітова Фатіме, 15 років, учениця Великотернівської ЗОШ Запорізької області,

номінація: опис «Анно-Зачатієвська  церква», фото.

Керівник – Чадаєва Светлана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

  1. Бикова Анастасія, 13 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, малюнок, акварель  «Єні-Кале, османська фортеця».

Керівник –  Власова Світлана Олександрівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Васильчук Катерина, 14 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, малюнок кольоровими олівцями  «Невицький замок».

Керівник –  Власова Світлана Олександрівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Вознюк Катерини, 14 років, учениця Старокотельнянської гімназії Житомирської  області,

номінація: малюнок  «Костьол Святого Антонія Падуанського».

Керівник – Лящук Олена Миколаївна, заступник  директора з науково-методичної  роботи.

  1. Войткова Юлія, 14 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, малюнок, акварель  «Обеліск Міхала Заборовського».

Керівник –  Власова Світлана Олександрівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Гаврилюк Олександра, 14 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, малюнок графітним олівцем  «Руська  брама», «Польська брама».

Керівник –  Власова Світлана Олександрівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Галас Ярина, 12 років, учениця Золочівського НВК Львівської області,

номінація: малюнок пам’ятки та нарис  «Загадкова кам’яниця».

Керівники –  Сухецька Ярина Дмитрівна, директор, вчитель української мови,

                      Двірник Наталія Теодорівна, вчитель образотворчого мистецтва.

  1. Глітняк Христина, 12 років, учениця Зібранівської ЗОШ Івано-Франківської області,

номінація: малюнок Православної  Автокефальної  церкви Параскеви Сербської, вірш.

Керівник –  Бортей Мирослава Мирославівна, педагог-організатор.

9.Група учнів  5класу Старокотельнянської гімназії  Житомирської  області: Бондарчук Марія, Вишневська  Марина, Мацик Євген, Мельник Анастасія, Ящук Макар,

номінація: Опис   «Костьол Святого Антонія Падуанського»

(місце знаходження, ознаки пам’ятки, її розміри, чому присвячена пам’ятка, її історія, походження).

Керівник – Лящук Олена Миколаївна, заступник  директора з науково-методичної  роботи.

  1. Гусар Анастасія, 14 років, учениця Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги,

номінація: нарис  «Незглибиме джерело полтавської душі».

Керівник –  Давиденко Наталія Миколаївна, вчитель української  мови та літератури.

  1. Желізняк Анна, 13 років, гуртківець Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського р-ну Київської області,

номінація: опис «Будинок Кістяківських у Боярці» (кін. XIX – пер. пол. ХХ ст.)

 Керівник –  Лисенко Сергій Миколайович, вчитель історії.

  1. Женчук Романа, 15 років, учениця Рогатинської СЗОШ №1 Івано-Франківської області,

номінація: опис пам’ятки  «Оборонна церква Св. Михаїла (Вознесенська)XVI-XVII ст.»

Керівник –  Женчук Надія Володимирівна, вчитель історії.

  1. Ібрагімова Діана, 16 років, учениця Великотернівської ЗОШ Запорізької області,

номінація: вірш «Буде наш  собор новим»  (Анно-Зачатієвська  церква).

Керівник – Мелешко Наталя Андріївна, вчитель української мови та літератури.

  1. Іванова Анастасія, 13 років, учениця Лубенської ЗОШ№ 10 Полтавської області,

номінація: малюнок «Школі – 110!» (колишнє приміщення єпархіального училища).

Керівник –  Донець Надія Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва.

  1. Касян Кирило, 17 років, студент Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА,

номінація: опис, презентації  «Історичне минуле пам’ятків архітектури м. Лубни:

  1. Історичне минуле приміщення Лубенського жіночого єпархіального училища.
  2. Історичне минуле приміщення Лубенського окружного суду».

Керівники:  Бибик Юрій Анатолійович, викладач історії;

Литвиненко Світлана Володимирівна, викладач культурології.

  1. Кіндій Павло, 14 років, учень Полтавської гімназії №13,

номінація: нарис «Колишню велич і красу нагадують лише руїни…» (Санаторський парк).

  1. Клапійчук Дмитро, 13 років, учень Мигівського НВК Чернівецької області,

номінація: опис памятки «Австрійський писаний камінь».

Керівник – Клапійчук Олександра Володимирівна, вчитель географії.

  1. Лещенко Емілія, 15 років, гуртківець Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського р-ну Київської області,

номінація: масло, малюнок  Свято-Михайлівської  церкви.

Керівник – Вовчок Алла Андріївна, соціальний педагог.

  1. Лихолобов Микола, 12 років, учень Полтавської гімназії №21,

номінація:  опис пам’ятки «Кадетський корпус».

Керівник – Посмітна Світлана Василівна, вчитель-методист.

  1. Лук’янчук Андрій, 14 років, учень Ходорівської ЗОШ №3 ім.Героя України Романа Точина Львівської області,

номінація: Історична довідка Ходорівської ЗОШ.№3 ім. Героя України    Романа Точина.

Керівник –  Пластінська Євгенія Болеславівна, вчитель історіїю

  1. Лук’янова Євгенія, 12 років, гуртківець Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області,

номінація: художня вишивка «Церква Косми та Деміана», техніка: «Ткацтво бісером».

Керівник –  Россоха Олена Валеріївна, керівник зразкового художнього  колективу «Вироби з бісеру».

  1. Ляшенко Вікторія, 14 років, учениця Лубенської ЗОШ№ 10 Полтавської області,

номінація: малюнок  «Рідна школа»  (колишнє приміщення єпархіального училища).

Керівник –  Донець Надія Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва.

  1. Манжос Поліна, 11 років, учениця Хорольської гімназії Полтавської області,

номінація: нарис «Вергунівська церква Різдва».

Керівник – Манжос Вікторія Миколаївна, вчитель української мови та літератури.

  1. Марчук Марія, 13 років, учениця Житомирської міської гуманітарної гімназії №23,

номінація: малюнок, вишивка бісером, реферат «Свято-Анастасіївський ставропігійний жіночій монастир».

  1. Махиня Надія, 12 років, учениця Лубенської ЗОШ№ 10 Полтавської області,

номінація: опис «Твір українських монументалістів – шістдесятників»

(будівля  колишнього Лубенського будинку культури).

Керівник –  Бедрик Людмила Іванівна, вчитель української мови  та літератури.

  1. Мельніченко Роман, 17 років, випускник Лубенської ЗОШ№ 10 Полтавської області,

номінація: випалювання «Моя   школа» (колишнє приміщення єпархіального училища).

Керівник  – Тарасенко Світлана  Петрівна,  заступник директора  з навчально-виховної  роботи.

  1. Назарова Олена, 15 років, учениця Великотернівської ЗОШ Запорізької області,

номінація: нарис «Анно-Зачатієвська  церква»

Керівник – Мелешко Наталя Андріївна, вчитель української мови та літератури.

  1. Онопрієнко Максим, 16 років, гуртківець Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області,

номінація: скульптура з глини пам’ятки «Церква Косми та Деміана».

Керівник –  Василишина Наталія Василівна, керівник  зразкової студії «Художня кераміка».

  1. Павлівський Віталій, 11 років, учень Старокотельнянської гімназії Житомирської області,

номінація: малюнок «Костьол Святого Антонія Падуанського».

Керівник – Лящук Олена Миколаївна, заступник  директора з науково-методичної  роботи.

  1. Палійчук Владіслав, 15 років, учень Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, графіка «Собор Ікони Божої Матері».

Керівник –  Кричковська Олександра Григорівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Поліщук Діана, 11 років, учениця Старокотельнянської гімназії  Житомирської  області,

номінація: малюнок «Костьол Святого Антонія Падуанського».

Керівник – Лящук Олена Миколаївна, заступник  директора з науково-методичної  роботи.

  1. Предиткевич Вікторія, 15 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, графіка  «Костьол Святого Йосипа».

Керівник –  Кричковська Олександра Григорівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Сіверська Іванка, 16 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, графіка  «Костьол Святого Йосипа».

Керівник –  Кричковська Олександра Григорівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Сорочан Єгор, 14 років, учень Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги,

номінація: нарис «Будинок талановитого скульптора».

Керівник – Сорочан Яна Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури.

  1. Софієв Володимир, 16 років, студент Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій,

номінація: опис «Пиків-мистецька пам’ятка Поділля. Римо – католицький костел Пресвятої Трійці».

Керівник – Лисій Раїса Іванівна,  викладач  суспільних  дисциплін.

  1. Спінжар Сергій, 16 років, учень Полтавської гімназії №21,

номінація: нарис «Має надію на відродження…»  (міський парк), опис

«Корифей полтавської архітектури…» (шинок).

Керівник – Посмітна Світлана Василівна, вчитель-методист.

  1. Стеценко Юлія, 16 років, студентка Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА Полтавської області,

номінація: опис, презентації

Історичне минуле пам’ятків архітектури м. Лубни:

  1. Історичне минуле приміщення Лубенського жіночого єпархіального училища.
  2. Історичне минуле приміщення Лубенського окружного суду.

Керівники:  Бибик Юрій Анатолійович, викладач історії;

Литвиненко Світлана Володимирівна, викладач культурології.

  1. Тарасова Катерина, 14 років, учениця Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги,

номінація: нарис «Хрестовоздвиженський некрополь у Полтаві».

Керівник –  Буличева Лариса Вікторівна, вчитель фізики.

  1. Ткачук Христина, 14 років, учениця Годи – Добровідської ЗОШ  Івано-Франківської області,

номінація: малюнок  та художньо-публіцистичний твір «Добровідська церква

св. Дмитрія».

Керівник –  Арсенич Марія Іванівна,  вчитель української мови та літератури.

  1. Уварова Анастасія, 14 років, учениця Великотернівської ЗОШ Запорізької області,

номінація: Опис  «Церква святих Іоакіма та Анни в селі Ганнівка».

Керівник –  Ковальова Ірина Миколаївна, вчитель  образотворчого мистецтва.

 

41.Федорук Яна, 11 років, учениця Годи – Добровідської  ЗОШ  Івано-Франківської області,

номінація: малюнок  «Добровідська церква Св. Дмитрія».

Керівник –  Фіцич Михайло Миколайович,  вчитель історії.

  1. Харитонова Анастасія, 16 років, гуртківець Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області,

номінація: нарис «Коленцівська церква св. Косми та Даміана».

 Керівник –  Марченко Галина    Дмитрівна, директор центру, керівник гуртка «Рідне слово».

  1. Циганкова Діана, 15 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, гратографія  «Польська брама».

Керівник –  Кричковська Олександра Григорівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Цимбалюк Тетяна, 14 років, учениця Житомирської школи №21,

номінація: казка, створена  на тему пам’ятки «БУДИНОК РИБАЛКИ».

Керівник –  Візгалова Наталія Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури.

  1. Чернова Світлана,14 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, малюнок «Піраміда-усипальниця».

Керівник –  Власова Світлана Олександрівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Швець Юлія, 12 років, учениця Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв Хмельницької області,

номінація: опис, гратографія  «Руська  брама».

Керівник –  Кричковська Олександра Григорівна, викладач образотворчого  мистецтва.

  1. Шумейко Дарина, 12 років, учениця Лубенської ЗОШ№ 10 Полтавської області,

номінація: нарис «Школа з берізками чи школа – пам’ятка»  (колишнє приміщення єпархіального училища).

Керівник –  Бедрик Людмила Іванівна, вчитель української мови та літератури.

  1. Яскевич Ірина, 15 років, учениця Бродівської ЗОШ №3 Львівської області,

номінація: Опис культурної пам’ятки «Бродівська синагога».

Керівник –  Галандюк Галина Михалівна, вчитель історії.