У МІНКУЛЬТУРИ ОБГОВОРИЛИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЕКТОРУ КУЛЬТУРИ ТА КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ЮНЕСКО НА 2017 РІК

image002Під головуванням першого заступника Міністра культури України Світлани  Фоменко відбулося перше засідання членів сектору культури та культурної спадщини Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Під час засідання  розглядався звіт про діяльність Національної комісії України у справах ЮНЕСКО за 2016 рік, зокрема підготовлений та направлений Мінкультури до ЦВСЮНЕСКО  Звіт про стан збереження об’єкту всесвітньої спадщини «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська Лавра (Україна)» і виконання рекомендацій 40-ї сесії КВС ЮНЕСКО (м. Стамбул, 2016) та  заходи, що вживаються з метою збереження цієї історичної та культурної пам’ятки.

Також  під час засідання обговорювався  план роботи сектору культури та культурної спадщини Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на  2017 рік.

З поміж іншого,  розглядались пропозиції Мінкультури щодо включення до плану роботи  Нацкомісї  низки заходів з розробки та реалізації законодавчих ініціатив, підзаконних актів, а також проведення комунікаційних заходів – круглих столів, навчальних візитів, семінарів та конференцій.

Учасники зустрічі висловили  бажання  долучити до роботи сектору Національної комісії України у справах ЮНЕСКО групу фахівців та експертів, акцентувавши свою роботу на двох фахових напрямках – культури та культурної спадщини,  що дозволить  більш ефективно планувати та реалізовувати  покладені на нього завдання.

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245199077&cat_id=244913751