Шановні колеги!  

 Громадська лабораторія «ЧАС НАДБАННЯ»

ЗА ПІДТРИМКИ 

Українського товариства охорони пам’яток

історії та культури

Центру пам’яткознавства НАНУ

UKRMEDIA

Пропонуємо вам долучитись до інтерактивного семінару :

“МОНЕТИЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ – ШЛЯХ ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ СПАДЩИНИ”: хто дає і чому? де шукати і що обіцяти? як взяти та не заборгувати?”

Друзі, ми раді повідомити вам, що за підтримки Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, Центру пам’яткознавства НАНУ та медійної платформи Укрмедіа 24.02.2018 р. в галереї “Печерська” (Київ, вул. Лаврська, 9, корп.19, 2-й поверх) о 12.00 розпочнеться авторський інтерактивний семінар з вказаної актуальної проблематики.

Отже, запрошуємо всіх зацікавлених до участі в семінарі:

“МОНЕТИЗАЦІЯ КУЛЬТУРИ – ШЛЯХ ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ СПАДЩИНИ”: хто дає і чому? де шукати і що обіцяти? як взяти та не заборгувати?”

Відповіді на ці та інші питання дає Гріза Віктор Анатолійович, заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, керівник проекту Дому-музею Ігоря Сікорського.

До обміну думками та напрацюваннями запрошуються представники галузі культурного менеджменту та пам’яткоохоронної справи, студенти кафедр теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету та всі бажаючі.
Радо вітається активне долучення до обміну думками та досвідом!

Реєстрація розпочинається о 11.45
Тривалість семінару до 14.00.
Вхід вільний.

За довідками звертатись звертатись за тел.:
+38(050)220-19-21; +38(067)985-72-02

Матеріали роботи Громадської лабораторії «Час Надбання» ви знайдете за посиланням: www.facebook.com/heritagetime/www.facebook.com/heritagetime