Презентація документального фільму “Зберегти не можна зруйнувати”

28277097_1822456648056089_5551863501770660727_n8 лютого 2018 року у дискусійному клубі “Час надбання” лабораторії, за підтримки Українського товариства охорони пам’яток історії та культури та  ГО “Громада Андріївський Узвіз” відбулась довгоочікувана прем’єра фільму-розслідування “Зберегти не можна зруйнувати”, створеного Благодійним фондом “Харків з тобою”, режисера Павла Сіроменко та сценаристки Татьяна Омельченко.
На нашему майданчику відбувся другий в Києві презентаційний показ чудового результату кількамісячної кропіткої роботи з величезним матеріалом, опрацьованим на прикладах Харкова, Києва, Львову, Одеси, Полтави, Івано-Франківська, Ужгорода із залученням близько 50-ти експертів.
В дискусії брали активну участь Марина Бур’янова, Виктор Гриза (Viktor Griza), Марина Кучеренко, Віталій Білецький (Vitaliy V. Beletskiy), Горошко Олена (Goroshko Olena), Олена Бекетова (Ребека Бека (Elena Rofe), Olena Kupina, Василь Карапулько,Воронецький Юрій, Сергій Куценко, Женя Фельдман та всі бажаючі. Модерувала захід Ольга Рутковская.
Найбільш актуальні теми обговорення лежали в площині суспільних зусиль в удосконалення правового поля, необхідності нових форм популяризації та актуальності надбання, можливостях подальшого розвитку проекту і, звичайно, трансляції фільму-розслідування для широких верств громадян України.
Ми вітаємо колег з Харкова з чудовою роботою, що є справжнім досягненням в царині популяризації цінностей культурного надбання!

Сайт фільму: http://zberehty-ne-mozhna-zruynuvaty.gobackmedia.com/