ЗВЕРНЕННЯ МУЗЕЙНОЇ РАДИ ДО СПІЛЬНОТИ

Дорогі колеги!

Як ви знаєте, 4 квітня 2017 року було сформовано Музейну раду, яка є четвертою в історії музейної галузі України. І хоч ми, згідно Положення, є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві культури України, утвореним з метою визначення пріоритетних напрямів формування та реалізації національної музейної політики, реалії показують, що лише цим ми обмежитись не зможемо.

До нас постійно надходять звернення і прохання від колег розглянути ті чи інші поточні питання, не менш важливі ніж теорія музейної політики, які іноді вимагають не стільки конструктивного вирішення, як більше уваги, для надання їм ваги. Особливо, коли мова йде про життя регіональних музеїв України. Саме тому на одному з наших перших засідань було прийнято рішення певний час приділяти розгляду цих проблем.

І саме для цього ми закликаємо вас в коментарях під цією публікацією на “Музейному просторі” чи на сторінці Музейної ради в Facebook залишати свої прохання/поради/вимоги чи рекомендації для нашого розгляду на наступному засіданні Музейної ради. Кілька з них ми вже розглянули і маємо рішення. Кілька інших – «зарезервовані» для наступної зустрічі. Але попереду ще багато роботи.

І ми дуже розраховуємо на Вашу участь, небайдужість до нашого з вами життя і майбутнього та розуміння.

http://prostir.museum/ua/post/39966