Історичний ландшафт київських гір і Дніпра. Як захистити?

12 апреля 2018 г. в 17:0020:00

Друзі, колеги!
За підтримки Товариства охорони пам’яток історії та культури України, Центра пам’яткознавства НАНУ, UKRMEDIA, ГО “Спадщина предків”
наш Дискусійний клуб проведе засідання, присвячене проблемі збереження унікальної ландшафтної пам’ятки «Історичний ландшафт київських гір та долини р.Дніпро», яка сьогодні відіграє вирішальне значення під час виборювання киянами своїх прав на рекреаційні території на берегах Дніпра і пагорбах нашого міста.
Що таке ландшафтна пам’ятка і в чому її роль для збереження історичного міста?
Які вимоги законодавства для збереження та розвитку таких об’єктів культурної спадщини?
Не менш важливими для дискусії є обговорення особливостей сучасної практики захисту прав киян на ландшафтну пам’ятку, професійних підходів до збереження історичного ландшафту в сучасному місті.
До дискусії нами запрошені правники управління охорони культурної спадщини Департаменту культури, експерти пам’яткознавства, фахівці з ландшафтної архітектури, геологічних досліджень, археології, арбористики.
Мета дискусії висвітлити специфіку практики збереження історичних ландшафтів та спільне напрацювання актуальних завдань для взаємодії.
Запрошуються до участі громадські організації, що спеціалізуються на проблемах екології та збереження ландшафтів, представники ЗМІ, всі зацікавлені!
Вхід вільний.
Початок реєстрації о 16.30.
Контактні телефони для довідок: 0662501012, 0965718097.

https://www.facebook.com/events/815726108625009/?active_tab=about