У МІНКУЛЬТУРИ РОЗГЛЯНУЛИ СТАН ПІДГОТОВКИ ДО ХІІ ЗАСІДАННЯ ЗМІШАНОЇ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕСТИТУЦІЇ ВТРАЧЕНИХ ТА НЕЗАКОННО ПЕРЕМІЩЕНИХ ПІД ЧАС ТА ВНАСЛІДОК ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ

image002Перший заступник Міністра культури  України  Світлана Фоменко, співголова Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей  провела  зустріч  із Послом з особливих доручень Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Янсеном. У зустріч також взяв участь Надзвичайній і Повноважний Посол ФРН в Україні Ернст Райхель, представники Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Під час зустрічі  сторони обговорили стан справ з підготовки до ХІІ засідання Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей, проведення якого заплановане у період 26-29 листопада в м. Києві.

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245428284&cat_id=244913751