Таємниці Сулимівки

Екскурсія, яку ви можете здійснити до села Сулимівка, що в Бориспільському районі Київщини, самостійно чи в супроводі фахового екскурсовода, присвячена славетному Гетьману Правобережній України Івану Михайловичу Сулимі та його родині.
За порадою та допомогою фахового екскурсовода ви можете звернутися до члена Головної Ради  ГО “УТОПІК”, Почесного Працівника туризму України Сулима Олександра Георгійовича.

       Плнувати подорожі до Сулимівки краще з травня по вересень при сприятливій погоді.
       Під час мандрівки по Сулимівці у супроводі екскурсовода ви можете ознайомитись з історією села від Гетьманських і до теперішніх часів.
       Сама історія с.Сулимівка тісно пов’язана з іменем Івана Сулима його родини, це є свого роду «родинне гніздо» Гетьмана. В селі знаходиться козацький Храм Святої Покрови 17 ст., який є родинною усипальницею Сулимів. Також ви зможете приємно провести час та відпочити під час прогулянки по Гетьманському парку, який засновано Іваном Сулимою та його родиною. В цьому парку зберігся фундамент садиби Гетьмана,  на якому пізніше був споруджений будинок.
       Під час подорожі також можна познайомитись з історією родини Сулимів, яка є гордістю нашої України та оглянути пам’ятник  гетьману, який було відкрито23.10.2020 р. за ініціативи та на кошти місцевої громади.

Місце розташування: с.Сулимівка, Бориспільського р-ну, Київської області.
Як дістатисядо села: з автостанції «Дарниця» автобусом, зі станції метро «Лісова» – маршруткою.

Матеріал піготував: Член Головної Ради  ГО “УТОПІК” Почесний Працівник туризму України О.Г.Сулим