Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс «Відлуння віків», де ви зараз перебуваєте, виник, як результат творчих зусиль групи розробників, небайдужих до долі української історико-культурної спадщини.

За задумом, «Відлуння віків» є проектом багатофункціональним. По-перше, він відіграє роль віртуального представництва найбільших вітчизняних пам’яткоохоронних структур: ГО “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури” (далі – ГО “УТОПІК”) і Центру пам’яткознавства Національної академії наук України та УТОПІК. Водночас ми прагнемо вийти за межі звичайного «корпоративного сайту» і наповнюємо свої сторінки найрізноманітнішою культурологічною інформацією, що могла б зацікавити наших однодумців.

Крім пам’яткоохоронців, музейників, істориків, археологів та решти гуманітаріїв, «Відлуння віків» хотіло б бути корисним і людям інших фахових спрямувань – головне, аби ми мали спільні ідеали і турбували нас ті самі проблеми, пов’язані зі збереженням української старовини.

Ресурс розвивається, модифікується, змінюється, тож ми розраховуємо на ваші зауваження та пропозиції, готові до будь-якої співпраці. Приклади такої співпраці вже є: за сприяння в розробці ресурсу щиро дякуємо Міжнародному фонду «Відродження».

 

З усіх питань стосовно роботи та наповнення сайту прохання звертатися –

(044) 280 64 63

m-center@ukr.net

Сподіваємося, що наша робота не залишить вас байдужими!