В громадській організації «Українське товариство охорони памʼяток історії та культури» відбулась зустріч з послом В’єтнаму в Україні з Нгуєн Хонг Тхачем.🇻🇳
Під час зустрічі Голова Товариства Михайло Кулиняк, заступник голови Товариства Вінідікт Балабан, Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєн Хонг Тхач, почесний радник Посольства Соціалістичної Республіки В‘єтнам в Україні, меценат Андрій Горчаков, обговорили певний перелік питань подальших перспективних напрямків двостороннього співробітництва. Налагоджуємо міжнародні культурні зв’язки.🇺🇦🤝🇻🇳
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-02-6.45.50-пп-770x1024.jpeg)
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-02-6.45.46-пп-1024x767.jpeg)