6 лютого 2024 року в рамках Міжнародного фестивалю-конференції «Діалог із вічністю» відбулась XIII Всеукраїнська науково-практична підсумкова конференція присвячена 100-річчю С. Параджанова. У роботі конференції взяли участь переможці з багатьох регіонів України ХVIII Всеукраїнського історико-літературного конкурсу на тему: “Лицарі українського романтичного світосприйняття. М. Коцюбинський. С.Параджанов”. Всеукраїнського проєкту “Моя Батьківщина – очима дітей етносів України”.
В Державній бібліотеці України для юнацтва відбулось засідання кіно-клубу Parajanov-ARTу (куратор Олена Оганесян), перегляд (з обговоренням) документального фільму Романа Балаяна “Ніч в музеї Параджанова” та нагородження переможців проєкту.
Активну участь у фестивалі взяли студенти груп БВМ-21, БВМ-23, БМСД-23. кафедри філософії та культурології факультету культурних і креативних індустрій КНУТД та інших вузів Києва.
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14-2.32.06-пп-1-1024x768.jpeg)
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14-2.32.11-пп.jpeg)
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14-2.32.19-пп.jpeg)
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14-2.32.27-пп-1024x768.jpeg)
![](https://pamjatky.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14-2.32.35-пп-724x1024.jpeg)